Jak wyhaczyc niezla promocje na podroz

Jak wyhaczyc niezla promocje na podroz

Porady Promocje

Są to po prostu wymienione w formacie punktu, aby łatwiej można czytać aż do końca. Spośród wszystkich opinii, które napisałem w Internecie to są moje główne punkty do rozważenia.

Book in advance

Najlepszym sposobem, aby znaleźć tani lot jest rezerwując wcześniej. Nie czekaj do ostatniej chwili, albo będzie pobierana prowizja „last minute”, które zwykle są wygórowane. Im wcześniej zarezerwujesz, tym lepiej. Spróbuj 10 tygodni z wyprzedzeniem, jeśli to możliwe.

środowy Travel

Najlepszy czas na podróż jest w środku tygodnia. Oznacza to, że od poniedziałku do czwartku. Po tym można dostać bardzo kosztowne. To znaczy, że weekendy są uważane peak time ponieważ każdy porusza się – jeśli chcesz latać tanio SA uniknąć weekendowych lotów.

Zarezerwuj lot pośrednie

Jedno jest pewne – bezpośrednie loty są drogie. To przychodzi z wygodą bezpośredniego latania. Jeśli szukasz lotu czym nawet nie myśleć o bezpośrednich lotów.

Podróże w zimie

Jeśli kiedykolwiek w porównaniu loty w okresie letnim i zimowym wtedy wiedziałbyś, że ceny zimowe są tańsze. To dlatego, że zima jest uważany poza szczytem w RPA czyli połowie roku, ponieważ jesteśmy na półkuli południowej.

Podróż nocą

Właściwie większość lotów są nocne loty. Jednak istnieją również dzienne loty, których należy unikać , jeśli chcesz latać tanio. Jednakże, to zawsze najlepiej porównać tych lotów nie rozczarować nie ma zniżki oferowane przez jednodniowych lotów.

Za pomocą portali znaleźć pakiety

Jednym z najprostszych sposobów, aby znaleźć tanie loty do RPA jest za pomocą portali lotniczych. Istnieje kilka bardzo dobrych RPA lotnicze stron internetowych [http://www.flightssouthafrica.net] lub portali internetowych, który gorąco polecam. To pozwoli Ci porównać poprzek wielu linii lotniczych, porach dnia, tygodnia i roku.

Moje najlepsze miejsce jest Travelstart i flightssouthafrica.net,

Wpis zawdzięczamy