Jak zarabiac pieniadze podczas podrozy?

Jak zarabiac pieniadze podczas podrozy?

Jak zarobić pieniądze w czasie podróży – Siedem pomysłów, aby utrzymać się na drodze

Mimo że jest to dość popularny w Europie i Down Under, to marzenie wielu Amerykanów nie realizują plecakiem przez świat przez wiele miesięcy lub lat w czasie. Być może to dlatego, że nauczono, że idziesz do szkoły, a następnie dostać pracę, dzięki czemu można kupić rzeczy. Co zrobić, jeśli możemy zrobić sobie przerwę na chwilę od naszych szybkim tempie życia i żarłocznych apetytów konsumpcyjnych i żyją tylko z tego, co możemy nosić na plecach?

To, co moja siostra i ja. Sprzedaliśmy wszystko, kupił przelot, czeki podróżne i wędrowałem po świecie za półtora roku. Oczywiście, wiał przez nasze pieniądze szybciej, niż się spodziewaliśmy. Chcąc utrzymać się na drodze tak długo, jak to możliwe, wpadliśmy na kilka pomysłów na to, jak zarabiać pieniądze podczas traveling.Submit swoje fotografie na tle stock stron. Bierzesz zdjęcia i tak od wszystkich i wszystko, co widzisz. Dlaczego nie wysłać je do kilku głównych stron internetowych stock photography i zarabiać pieniądze? Płacą ci na przesyłkę do każdego zdjęcia ktoś kupuje do ponownego użycia w Książki, broszury, strony internetowe itp

Zostań owoce sezonowe kompletacji. Zadania te nie płacą bardzo dobrze, i jest to ciężka praca, ale przynajmniej jesteś na zewnątrz z innymi podróżnymi uzyskują kształt i zarabiać pieniądze. Zadania są zwykle obfite, w zależności od sezonu.

Zostań rękę ranczo czy dorywcze. Takie zadania są zwykle tylko ustnie lub telefonicznie rancza. Czasami można znaleźć pracę w lokalnej gazecie, ale zazwyczaj trzeba popytać o pracy tymczasowej w jakiejkolwiek locale zdarzy ci się być w.

Uczyć angielskiego. Jak zbieranie owoców, te miejsca pracy są obfite, ale nie płacą bardzo dobrze. Ale czasami dostarczają pomieszczeniach mieszkalnych i jest to świetny sposób na poznanie lokalnej kultury i zaprzyjaźnić.

Zostań niezależnym pisarzem podróży. Pisać artykuły i przedkłada je do magazynów. Jeśli zostanie zaakceptowany, to zazwyczaj będzie wypłacana za słowo. Można także pisać artykuły i przedkłada je za darmo na stronach internetowych marketingowych artykułu. Masz prawo umieścić odnośnik w polu zasobów na końcu artykułu do swojej osobistej stronie internetowej (patrz # 6 poniżej). Pomaga to zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej. Artykuły te rozprzestrzenia się wirusowo za pośrednictwem Internetu i przedrukowany w blogach, ezines i innych miejscach.

Projektowanie strony internetowej z programów partnerskich. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i nowych przyjaciół zrobić podczas podróży jest stworzenie strony internetowej z podróży, w którym wyświetlane zdjęcia i historie o swoich podróżach. Na takiej stronie, można uzyskać trochę przedsiębiorczy. Jeśli wiesz, że większość znajomych lubią robić zakupy w pewnej księgarni internetowej, na przykład, a następnie zapisać się na program partnerski, który Księgarnia za. Jest to dość łatwe do zrobienia, tak długo, jak masz stronę internetową, program budowy, który pozwala wyciąć i wkleić link html. Po zalogowaniu się do programu partnerskiego, po prostu wyciąć i wkleić swój związek partnerski lub banner na swojej stronie na „zasobów” lub stronie „Linki”. Następnie poproś wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę, aby kliknąć na ten link następnym razem, gdy chcesz kupić coś z tego sklepu internetowego. Będziesz zarabiać pieniądze za każdym razem, gdy ktoś kliknie na ten link i zakupów czegoś, a to nie będzie kosztować swoich przyjaciół i rodziny niczego dodatkowego. Istnieją różnego rodzaju produkty można sprzedawać na swojej stronie. Generalnie, im droższy element – takich jak seminaria, programy CD lub usługi – im więcej pieniędzy można zarobić.

Zostań WWOOFer. Jest to międzynarodowy program, który oznacza World Wide szans w gospodarstwach ekologicznych. Wybrać organiczny gospodarstwo rodzinne, które chcesz odwiedzić, dokonać uzgodnień z rodziną, pracować cały dzień, aw zamian otrzymasz darmowe posiłki i zakwaterowanie dla każdego dnia, w którym pracują. To wspaniały sposób, aby dowiedzieć się o rolnictwie ekologicznym i lokalnej kultury.

Najważniejsze jest, aby być otwarte i twórcze. Dokonywanie czasu, aby wyjść z normalnego życia ma tendencję do promowania kreatywności i uwalnia ducha. Jesteś ograniczony tylko przez swoją wizę pracy i wyobraźni. Może zorganizować burzy mózgów happy hour w schronisku młodzieżowym, aby uzyskać pomoc od innych podróżnych. Inni turyści są bogactwo informacji. Podczas podróży, należy pamiętać słowa Ralpha Waldo Emersona: „Choć podróżujemy po całym świecie, aby znaleźć piękne, musimy go nosić z nami, czy nie możemy go znaleźć.”

Wpis zawdzięczamy materiały do szycia dla dzieci