Top 10 ulicznych przekasek

Top 10 ulicznych przekasek

Top 10 uliczne przekąski Taste w Bangkoku

Tajlandia to kraj znany ze swoich plaż i swojej różnorodnej kultury. Zawarte w tej kulturze jest znaczenie ogólnego doświadczenia kulinarne, które można znaleźć podczas wizyty w Tajlandii. Wybory w żywności są niesamowite i atrakcyjne dla podniebienia. Jeśli rozważasz wakacje w Tajlandii, trochę czasu i badań wszystkich pysznych wyborów nie tylko w restauracjach, ale także w stoisk spożywczych znajdujących się w stolicy Bangkoku.

Czego szukać w Street Food sprzedawcy? Po pierwsze, położenie należy oczyścić. Jeżeli sprzedawca posiada tacę określoną z ketchupu, musztardy i różnych innych przypraw i że taca jest czyste, a potem reszta kuchnią i prep będzie, najprawdopodobniej, będzie tak czyste. Spójrz na uliczny żywności, która ma wielu klientów, co oznacza, że ​​jedzenie nie będzie siedzieć na długie okresy czasu. Kuchnia tajska używa bardzo różnych przypraw, tajskie przyprawy, które nie mogą być wykorzystane w innych krajach azjatyckich. Tajskie jedzenie może być gorąca, lub nieco pikantny, słodki i pikantny zarazem. Rozważmy lokalizację stoisku spożywczym i dowiedzieć się, co jest oferowane na miejscu w tej dziedzinie. Przez większość czasu, zachowując swoje wybory lokalne będzie najlepszym.

Poniżej przedstawiono kilka świetnych wyborów do pierwszej dziesiątki listy ulicy żywności w Bangkoku:

1. Som Tam – To dobrze znane danie jest pikantne sałatki, wykonane z rozdrobnionej un dojrzałe papai. Danie to składa się z czterech podstawowych smaków; limonka, cukier palmowy, słone ryby i hot chili przyprawa. Jest to typowe dla tego dania mają być wykonane na zamówienie, dostosowane do indywidualnego klienta.

2. Khao Gai Tod Mun – To Thai naczynie jest również określany jako chiński ryż z kurczaka. Ryż gotuje się rosół i kurczak smażone i podawane na ryżu. Smażony kurczak jest gotowane na kilka rodzajów sosów, a następnie pokroić na kawałki wielkości kęsa.

3. Rat Naa perfect – hurtowania jednorazowych opakowań foliowych – Mimo, że pisownia nazwy tej potrawy może wyłączyć kilku klientów, to danie składa się z makaronu i wieprzowiny w gęstym sosie. Podstawa sos ma również jarmuż w nim.

Top 10 ulicznych przekasek

4. Ba Mee Nam – tym Thai naczynie jest zupa, wykonane z kluskami z wonton. Zupa zawiera wieprzowinę, krewetki, kiełki fasoli i innych pysznych rzeczy.

5. Pad Thai – Thai naczynie to jest bardzo dobrze znane i bardzo popularne. Składa się mieszać smażony makaron ryżowy w połączeniu z wieprzowiny, krewetki, tofu lub kurczak, lub wszystkie cztery z nich. Mięso jest łączony z różnymi sosami na bardzo autentyczne tajskie posiłek. Również są orzeszki ziemne, aw niektórych przypadkach częściach kwiatu bananowca.

6. Johk – Ten posiłek jest jak owsianka i wiele osób jeść to dla ich śniadanie. Wykonana jest z ryżu i jest bardzo gruby. Obejmuje ona również wieprzowiny.

7. Pad See EW – główną częścią tej potrawy używa Smażony makaron ryżowy. Brokuły i małe kawałki mięsa do wyboru są również elementem tej tradycyjnej potrawy.

8. Khao Pad – To danie jest po prostu wersja Tajski smażony ryż. Obejmuje ona wiele z tych samych składników jak tradycyjny chiński smażony ryż tylko przy użyciu ryżu Thai Jasmine w miejscu ryżu długoziarnistego. Inne składniki obejmują różne wędliny tradycyjne dla Tajów.

9. Moo Pad Krapow – to danie jest pikantne posiłek wieprzowe smażone w tajskiej bazylii.

10. Khao Moo Daeng – to danie jest czerwone mięso wieprzowe z ryżem. Oyster i sosy sojowe jest kluczowym składnikiem.

Jak można łatwo zauważyć, że opcje dla najlepszego ulicznego jedzenia w Bangkoku są nieograniczone. Na następnej wizyty w tym wyjątkowym mieście, zatrzymują się na którykolwiek z straganów i wypróbować kilka z tych tradycyjnych tajskich potraw. Jesteś zobowiązany do znalezienia wielu, które zadowoli podniebienia.

Wpis zawdzięczamy ubezpieczenie samochodu dla młodych kierowców