Trzy fantastyczne miasta w Chinach

Trzy fantastyczne miasta w Chinach

Trzy Fantastic Cites zwiedzać na europejskich River Cruises

River Cruises zyskały znacznie na popularności w ostatnich latach, z okazji, aby odkryć wiele pięknych miast, leżąc na luksusowy liniowiec potwierdzającego nieodparta dla wielu. Europa jest ulubionym celem, częściowo ze względu na jego rozległej sieci dróg wodnych, które prowadzą do powstania dużej ilości wspaniałych miast historycznych. Służyć jako pokarm dla myśli, oto kilka hotelom można odkryć jeżeli zdecydujesz się wyruszyć w rejs po rzece Europejskiej.

Amsterdam

Miasto pełne kultury, biorąc w atmosferze wokół wąskich ulicach Amsterdamu jest naprawdę radość oto. Start do rozległej sieci kanałów, spokojny schodzenia po wodzie oferuje znakomity sposób odkrywa swoją bogatą architekturę, z których wiele sięga setek lat. Doskonałym tego przykładem jest Plac Dam, dom misternie zaprojektowane Pałacu Królewskiego, który służył jako ratusz między 1655 i 1809 również warto odwiedzić jest Amsterdam Stock Exchange, która jest uważana za najstarszą na świecie, po czym powstała w 1602 roku ,

Paryż

Znany wielu jako miasto miłości, Paryż to wspaniałe miasto do zwiedzania i zawsze była nieodparta losowanie dla romantyków i entuzjastów kultury podobne. Ta ostatnia głowa do francuskiej stolicy w części do słynnych zabytków, z dominującym wieży Eiffla i gotycka katedra Notre Dame spośród katalogu znanych budynków, które mogą być wykryte podczas poślizg wzdłuż Sekwany. Istnieje również Louvre wspomnieć, słynnego domu Leonarda da Vinci Mona Lisa, między innymi niemal 35.000 eksponatów do odkrywania wzdłuż drogi. Popularnym widok dla miłośników historii jest Les Invalides – kompleks muzeów i zabytków, które odnoszą się do francuskiej marynarki wojennej historii; jest to dom z sarkofagiem Napoleona Bonaparte, który jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych Francuzów wszechczasów.

Wiedeń

Stolicą i największym miastem Austrii, Wiedeń pozostaje popularne ze względu na swoją bogatą relację z muzyką klasyczną; Wolfgang Amadeusz Mozart, Joseph Hadyn i Ludwiga van Beethovena należą do znanych kompozytorów, które mają powiązania z miastem. Związek ten trwa do dziś, występy z Orkiestrą Filharmonii Wiedeńskiej znanego na całym świecie; to również jest warte rezerwacji pokaz w czasie wizyty. Wiedeń też ma swój sprawiedliwy udział w fantastycznej architektury z pałacu Hofburg, Schronbrunn pałacu i katedry św wśród miejsc, które warto uchwycenie w aparacie.

Ten artykuł został stworzony przez Thom Sanders The River Cruise Line, którzy oferują fantastyczne oferty na Europę rejsów rzecznych oraz Amsterdam rejsów rzecznych.

Wpis zawdzięczamy