Wakacje w gorach

Wakacje w gorach

górskie wakacje

Czy wiedzą Państwo, North Carolina Mountains jest najbardziej pożądane plac zabaw w całej południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych?

Czytaj dalej, a zrozumiesz dlaczego.

Przez lata chłodne górskie bryzy i piękno Blue Ridge Mountains of North Carolina skusić ludzi do góry, aby spędzić lato.szkoła jazdy w Gdańsku Z biegiem lat, wiele zakupione letniego domu i powrót każdego roku w całym okresie letnim; podczas gdy niektórzy, jest to krótki czas oczekiwania od stresującego życia świata korporacyjnego i kłopotów miasta.

Na długo przed tym nie było rzeczy do zrobienia w górach, ludzie doszli do High Country odpocząć, wspinać się góry i obcowania z naturą. Wiele jeszcze zrobić, ale gdy są tutaj także chcą korzystać z wielu wydarzeń, że High Country of North Carolina ma do zaoferowania.

Każdy obszar Wysokiego Kraj jest piękny; każdy z nich ma swoją specjalność do zaoferowania. Chociaż Boone i Blowing Rock pewnością był atrakcją turystyczną przez lata, Hrabstwo Avery, Hrabstwo Alleghany i Hrabstwo Ashe mają swoje własne niepowtarzalne specjały do ​​zaoferowania.

W tym blogu będziemy wyposażone Hrabstwo Ashe i niewielkiej górskiej miejscowości West Jefferson, odnotowując niektóre z wielu rzeczy znajdą Państwo zrobić.

West Jefferson, Karolina Północna

W ciągu ostatnich kilku lat, Hrabstwo Ashe stał się miejscem dla sztuki. Tysiące przyjść do Hrabstwo Ashe każdego roku, aby zobaczyć freski przez światowej sławy artystę, Ben Long. Ben Long freski zdobią ściany dwoma Kościołami Episkopatów w Hrabstwo Ashe. Z nowo startowali Florence Thomas Art School, stodoły Kołdry i historycznego miasta West Jefferson, North Carolina z jej centrum oznaczonej „Arts District”, galeriach sztuki, w tym fresków ulicy i zakończonego niedawno „Backstreet Park”, obszar ten jest szybko staje się miejscem docelowym sztuki Wysokiego Kraju.

Kolejną pozytywną cechą dla West Jefferson jest Mount Jefferson State Park z ponad 1000 akrów lasów naturalnych, miejsca piknikowe i szlaków turystycznych. Góra Jefferson dumnie stoi wysoki w wysokości do 4,960 stóp, z widokiem na centrum historyczne West Jefferson.

Hrabstwo Ashe jest również plac zabaw dla Visitor „w plenerze”, z wielu parków i obszarów przyrodniczych z turystyki pieszej, rowerowej, konnej i Piknikowanie. Jedne z najlepszych strumieni pstrąga w High Country można znaleźć w tym obszarze. Kajaki i zmiennym New River, jest bardzo ważnym atrakcją jak Blue Ridge Parkway ze szlaków turystycznych, miejsca piknikowe i niektóre z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Ten odcinek High Country, jest dla miłośników przyrody, ale także dla tych, którzy kochają sztukę w sytuacji normalnej i wideo. Znajdziesz tu muzykę z komory do bluegrass – wystarczy wjechać Hrabstwo Ashe i zapytać, gdzie muzyka będzie dzisiaj. To może być Ashe Civic Center, w jednym z wielu parków, czy może to być w „sklepie kraju gdzieś na bocznych drogach i zaułkach. Jeśli poprosisz, będzie go znaleźć. Muzyka i ” sztuka jest Hrabstwo Ashe.

W okolicy znajdą Państwo przyjazne, non-pretensjonalne ludzi, którzy cenią swój górski dziedzictwo i styl życia w dół do ziemi. Witają gości z uśmiechem i zaproszenie do powrotu do odwiedzenia lub pobytu i uczynić Hrabstwo Ashe ich domu. Jeśli chcesz doświadczyć góry pozostając w kabinie prawdziwym górskim, skontaktuj się z nami, odwiedzając naszą stronę internetową, http://ashecountyrealestate.com/~~HEAD=dobj Znajdziesz więcej informacji na temat okolicy, film pokazujący Hrabstwo Ashe, na żywo przed kamerą internetową Downtown West Jefferson, wakacje domy do wynajęcia lub na wakacje i emerytalne domów na sprzedaż.

Mamy nadzieję, że masz zamiar odwiedzić naszą okolicę tego lata.

Wpis zawdzięczamy zapoznaj się z naszą ofertą