O nas

CHINY

O nas

Zajmujemy się pomocą w organizacji kontaktów biznesowych z Chinami. Pomagamy zarówno w problemach związanych z chińskim prawem, procedurami, ale także doradzamy pod względem zasad społecznych obowiązujących w tym kraju .http://www.e-tort.pl/83-torty-urodzinowe-warszawa Wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w prowadzeniu korzystnych dla Ciebie negocjacji z chińskimi przedsiębiorcami.

Z Chin importujemy produkty gospodarstwa domowego, odzież, akcesoria. Polacy zainteresowani są także przemysłem meblowym czy elektroniką. Produkty, które pozyskujemy z Chin, mają zwykle niskie ceny. Na chiński rynek coraz częściej trafiają nasze produkty – alkohole i produkty spożywcze. Co roku dzięki eksportowi naszych produktów do Chin nasz kraj pozyskuje ponad miliard dolarów.

Chińczycy stają się coraz bardziej otwarci, jednakże nadal są nieufni w stosunku do turystów. Jadąc do Chin warto zabrać ze sobą tłumacza. Coraz więcej menedżerów firm mówi jednak także po angielsku.

Wybierając się do Chin warto poznać kulturę tamtego kraju, ponieważ jest ona bardzo odmienna od naszej. Przy podawaniu naszej wizytówki Chińczykowi warto pamiętać, żeby podawać ją obiema rękoma, a nie jedną, ponieważ uważane jest to za nietaktowne.

Chińczycy coraz szybciej się uczą i stają coraz bardziej otwarci. Mimo to warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy pomogą nawiązać prawidłowe kontakty z tym krajem.

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcą w nawiązaniu kontaktu z Chinami. Zajmiemy się wszystkim – i stroną językową, i dokumentami, i przygotowanie merytorycznym. Chiny to rynek atrakcyjny, ale i trudny, z nami jednak nie będziesz się w ogóle musiał martwić o nawiązanie kontaktu.

Wpis zawdzięczamy