5 porad jezykowych podczas podrozy do obcego kraju

5 porad językowe dla Podróż do obcego kraju

Nauka języka może być trudne dla wielu osób myśl. Jeżeli planujesz wizytę w obcym kraju, zaleca się nauczyć niektóre z języka przed wyjazdem. W zależności od kraju, może być konieczne, aby wiedzieć kilka kluczowych wyrażeń lub ewentualnie więcej. Ważną rzeczą jest, aby co najmniej podjąć wysiłek.http://www.septica.pl/Incidin-Liquid-5-dm3-d51.htm?tab=description Niezależnie od tego czy nauczyć się kilku zwrotów lub podjąć intensywne zajęcia przed wyjazdem, mieszkańcy będą zadowoleni ze swoich działań.

Chmura edukacyjna | Flipped Classroom | documaster.pl

Istnieje kilka ważnych rzeczy do wzięcia pod uwagę podczas podróży do kraju nie anglojęzycznych:

# 1. Zapoznaj się z językiem z książką zdanie kilka miesięcy przed wyjazdem. Przerzucać nim podczas jazdy transportu publicznego lub po prostu oglądanie telewizji. Będziesz zaskoczony, jak wiele słów można rozpoznać, kiedy dojdziesz do miejsca docelowego.

# 2. Dowiedz się, jak zamówić jedzenie w restauracji. Najlepsze lokalne restauracje są na uboczu szlaku i nie może być anglojęzycznych. Jeśli nie chcesz iść tak daleko, jak to się, jak mówią niektóre z lokalnych menu.

# 3. Dowiedz się, jak poprawnie wymawiać słowa w nowym języku. Słuchaj dźwięków i nie ponoszą oni są wymawiane jak angielskich liter.

# 4. Jeśli to możliwe, dowiedzieć się, jak powiedzieć żart w miejscowym języku. Będziesz zaskoczony na odpowiedź, czy to rzeczywiście zabawne, czy nie.

# 5. Wreszcie, staram się używać słów, których nauczyłeś. Miejscowi w przeważającej części, w zależności od kraju, oczywiście, będzie bardziej niż chętny do rozmowy z obcokrajowcem.

Czasu i wysiłku włożysz w nauce nowego języka Zanim odwiedzicie kraj będzie zwiększyć swoje doświadczenie proporcjonalnie. Najlepszy kraj ma do zaoferowania, jest ukryty za centrów turystycznych i angielskich zakładach mówiących.

Wpis zawdzięczamy aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.