Loty miedzykontynentalne

Loty miedzykontynentalne

Lotów międzykontynentalnych – dotarcie do miejsca przeznaczenia bez Skutków jet lag

W laika, jet lag jest zasadniczo zakłócenie normalnego rytmu funkcji ciała. Podczas podróży w różnych strefach czasowych, zegar ciało dostaje zsynchronizowany z normalnej rutyny. Oznaczałoby to znaleźć się ochotę na śniadanie o godzinie 12!aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Kilka wskazówek pomoże zmniejszyć skutki lotów długodystansowych jako mucha na całym świecie.

1. pociągu ciała przed odjeżdżasz

Kilka dni przed odjeżdżasz – 3 dni lub tak – poznają różnicę czasu pomiędzy domu i miejsca docelowego. Spróbuj żyć jak najbardziej zgodne z czasu swojego przeznaczenia. Zabierz swoje posiłki i iść do łóżka w zależności od czasów swojego przeznaczenia. Być może trzeba nosić dwa zegarki, jak spróbować tego. Ostatecznie ta praktyka będzie ograniczyć skutki jet lag po ziemi.

2. Zarezerwuj lot Odpowiednio

Jeśli jesteś typem, który może spać na płaszczyznach, a następnie zarezerwować lot taki sposób, że będzie się w powietrzu podczas swoich miejsc nocnych.

W zależności od tego, czy produkt jest łatwy do spania w samolotach, i zgodnie z planem lotu. Jeśli okaże się, że łatwo zasnąć podczas lotu, a następnie spróbuj zarezerwować lot, który jest w powietrzu podczas destynacjach porze nocnej, ale jeśli okaże się to niemożliwe, aby Sleep and lub po prostu nie chcesz przegapić podczas lotu filmy – a następnie podjąć lot dziennie w czasie snu, a po przyjeździe.

3. Ćwiczenia przed i podczas lotu

Podjąć walkę ćwiczeń przed startem. Jeśli to możliwe, staraj się zrobić więcej ćwiczeń podczas lotu. Będzie to nie tylko utrzymać się zasnąć podczas lotu, ale także upewnić się, że po przybyciu na miejsce bardziej pobudzony i czujny. W przypadku, gdy jesteś w podróży służbowej i muszą być uruchomiony w dniu przyjazdu, starają się zorganizować szybki jogging lub odwiedź lokalną siłownię, zanim pojawi się w harmonogramie biznesowej.

4. Jedz mniej, unikać zbyt dużo Węglowodany

Naturalnie, lot wkłada trochę stresu na organizm. W związku z tym, należy wybrać małą część z menu. Unikać posiłków węglowodanowych-zapchane, chyba że celem jest, aby spać podczas lotu. Skubać na lekkie przekąski w trakcie lotu. Jeśli masz specjalne potrzeby żywieniowe, wstępnie zarezerwować menu z linii lotniczych przy zakupie biletu.

5. Pij dużo wody podczas lotu

Pij co najmniej 250ml czystej wody na każdą godzinę cały czas lotu. Pozwoli to zachować nawodniony. W rzeczywistości, wiele z objawów jet lag, nie są związane z zakłóceniem swojego zegara biologicznego, ale raczej efekt latania sama. Powietrze, które krąży w kabinie samolotu opuszcza organizm odwodniony.

6. Z dala od herbaty, kawy i alkoholu

Fakt: jedna jednostka alkoholika podjętej podczas gdy w powietrzu jest równy 2 jednostki podjętych, gdy na ziemi. Alkohol, kawa i herbata mają wpływ odwodnienie organizmu. Jeśli to możliwe, z dala nich podczas lotu

7. Unikaj nasenne

Nasenne doprowadzi do śpisz w ciasnej pozycji, zwiększając tym samym ryzyko powstawania zakrzepów krwi. Tabletki pozostawić również senności po przebudzeniu. Jeśli trzeba spać podczas lotu w ciągu dnia, wysuszyć umieścić kilka kropli olejku lawendowego na poduszce. To pomoże ci się zrelaksować i być mniej napięta.

8. dostać masaż w dniu przyjazdu

Po długim locie, udowodniono, że masaż pomaga organizmowi pozbyć się późniejszych skutków pływające, a także zmniejszenie jet lag. Masaż odwadnia organizm i relaksuje się w tym samym czasie. Poprosić albo łagodzące lub leczenia rewitalizacji, w zależności od pory dnia.

9. Fly First Class i Business Class

I na koniec, najprostszym sposobem, aby zażegnać jet lag na długi lot do Afryki (lub gdziekolwiek) jest latanie pierwsze lub klasa biznes, jeśli możesz. Komfortowe siedzenia i relaksujący sen jest nadal najlepszym sposobem przejść długie godziny przekraczania stref czasowych, więc należy sprawdzić lojalnościowego mil i zobaczyć, czy następnym razem można dostać upgrade.

A teraz chciałbym zaprosić Państwa do obejrzenia naszej szeroki wybór usług i Afryki Travel Guide. Znajdziesz tu informacje, a nawet może wystąpić dla dzikich zwierząt Safari cytat. Można również sprawdzić ceny i szczegóły dotyczące wybranych Afryki safari złoży i hoteli.

Od Aaron Ladebe – redaktor i African Safari ekspertem w afrykańskiej Travelhub / Hallmark podróży planistów.

Wpis zawdzięczamy serum do rzęs