Loty z przesiadka

Ahmedabad Loty harmonogram do Bombaju

Ahmedabad, które jest uważane za centrum przyciągania dla wielu przedsiębiorców jest dobrze podłączony poprzez lotniczego, kolejowego i drogowego do wszystkich większych miast w Indiach. Gdy chcesz podróżować z Ahmedabad do Bombaju jest to dość łatwe do myślenia o szyny, ponieważ jest najbardziej korzystnym sposobem transportu w tej części kraju.

Jednak nie jest to sprawa dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę istotną czas na podróż. Nie wiele jest gotów wydać 12 godzin w podróż szlakiem i staje się trudniejsze, gdy trzeba zapłacić więcej niż biletu lotniczego na 1. lub 2. AC biletu kolejowego AC. Dlaczego chcesz tracić czasu, gdy jesteś w stanie podróżować w pociągu o wiele mniejszym biletu lotniczego?

Istnieje wiele lotów lotnicze działające na tej trasie dla wygody pasażerów, którzy chcą latać po niższych cenach. Te linie lotnicze są czerwone życzenie, Go Air indygo Spice Jet, Jet Airways Konnect i Jet Airways.

Poniżej znajduje się harmonogram Ahmedabad loty do Bombaju:

Red Usługa:

Przewoźnik działa 1 codzienne połączenie na trasie, który odjeżdża o 6.25 rano rejestracja pacjentów online i kończy o 7.30 rano Mumbai. Cena biletu lotniczego jest Rs.1,940.00 jeśli książka bilecie 14-dniowym wyprzedzeniem. Zapisz prawie 50-60% na taryfy podstawowej rezerwując wcześniej.

Idź Air:

Linie lotnicze Air Go działa również codzienne połączenie 1 (z wyjątkiem soboty) do Bombaj 6.15 PM która dociera Bombaj 7.15 rano. To będzie Cię kosztować Rs.2,031.00 na drogę powietrzną pomiędzy Ahmedabad Bombaj jeśli zarezerwować bilet co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem.

Indygo:

Istnieją 2 dziennie Indigo lotnicze lotnicze, które działają na tej trasie z pierwszym wyjazdem o 9.55 rano, a ostatni o 6.15 po południu. Cena biletu lotniczego w obu lotów będzie kosztować Rs.2,033.00 z powyższymi warunkami.

Spice Jet:

Ta linia lotnicza obsługuje aż 3 loty dziennie w tym trasa z 2 lotów wykonywanych w ciągu dnia tj (SG 528) i 05:55 (SG 133) 09:25 odpowiednio. Ostatnim SG lotu 206 odjeżdża o 7 wieczorem. Opłata jest taka sama dla każdego lotu tj Rs.2,033.00 jeśli książka bilecie 14-dniowym wyprzedzeniem.

Jet Airways Konnect:

Jet Airways Konnect 4 działa również codzienne połączenie z Ahmedabad do Bombaju z pierwszego lotu odlatującego na 7.20 rano, drugi na 2.25 PM trzecią na 6,55 po południu, a ostatni o 9.10 po południu. Opłata za przelot jest dość niski i wynosi Rs.2133.00 przez pierwsze 3 lotów i Rs.2,183.00 do ostatniego lotu. Stawki te mają zastosowanie tylko wtedy, gdy je zarezerwować z dużym wyprzedzeniem, to znaczy co najmniej 14 dni.

Jet Airways:

Przewoźnik prowadzi codzienne połączenie z wyjątkiem 1 w niedzielę o 12.15. Byłoby kosztować Rs.2,380.00 na drogę powietrzną pomiędzy Ahmedabad Bombaj.

Nie tracą tę niesamowitą okazję do latania po niższych stawkach.

Informacje o lotach lotnicze, rozkład lotów i odejściu Ahmedabad lotów.

Wpis zawdzięczamy exportbiz.pl