Najpiekniejsze miejsca w Azji

Najpiekniejsze miejsca w Azji

Dwa z najlepszych parków narodowych Kostaryki

MonteverdeMonteverde rzeczywistości nie jest parkiem narodowym, a raczej jest to rezerwat leśny. Chmura lasów tutaj, na wysokości około 1440 m npm, wspiera ekosystemu ponad 400 gatunków ptaków, 100 gatunków ssaków i wielu wielu owadów i roślin. Storczyków, w szczególności, są przedstawione tu z 420 odmian obecne.

Wśród zwierząt znajdziemy tu są oceloty, jaguary, tapir Bairda i jeden z najbardziej spektakularny złapać miejsce, The kwezal herbowy. Oprócz wielu storczyków na lasy otaczają cię paprocie, mchy, winorośli, bromeliads i, oczywiście, wysokimi drzewami. Oprócz lasów, krajobrazu obejmuje wiele baseny, strumienie, wodospady i kaskady.

Istnieje wiele wycieczek dostępne, w tym jeden podjętych we wczesnych godzinach porannych, aby uzyskać najlepszą możliwość oglądania wielu gatunków ptaków. Szlaki turystyczne są łatwe do chodzenia z wygodnymi butami jednak jeśli zdecydujesz się na noc w chacie, będziemy chcieli, buty gumowe lub buty turystyczne.

Oprócz wędrówek wzdłuż szlaków, można wybrać się na wycieczkę Skywalk lub zadaszenie, co pozwala na obserwowanie lasu z góry. Tylko 120 osób w większości są dozwolone na danym szlaku w czasie, aby pomóc chronić rezerwy.

TortugueroTortuguero Park Narodowy jest jednym z najbardziej popularnych w Kostaryce. Jak stwierdzono w wielu parkach tu pustynia łączy siły z różnorodnych siedlisk i dzikich zwierząt w ich obrębie. Różnego rodzaju lasów, bagien i lagun zapewnić mieszkania dla wielu różnych rodzajów zwierząt.

Wśród tych, obejmują wiele rodzajów płazów, gadów, ptaków i ssaków. Ptaki, które można spotkać m.in. tukany, papugi, czaple, zimorodki, czaple, latawce, jastrzębie i wiele innych. Można łatwo znaleźć howlers, małpy i leniwce pająk, legwany, jak również.

W parku jest szczególnie znana z życia morskiego wzdłuż jej 22 mil od plaży, który stanowi podstawę do gniazdowania wielu żółwi morskich. Wśród tych, które można znaleźć tutaj są Pacific zielone żółwie, Żółwie skórzaste, Hawksbill i Loggerheads.

Jedną ze specjalnych atrakcji jest oglądanie żółwi, jak leżeli jaja. Chociaż czasami można zobaczyć w ciągu dnia, to na ogół w nocy, że tak się dzieje. W tym celu trzeba będzie zorganizować wycieczkę z przewodnikiem, jak nikt nie jest dozwolony tylko na plaży po 6pm. Nawet bardziej treat jest dotarcie do przeglądania nowo wyklute maluchy jak one wyścig na morzu. Istnieje kilka razy roku, kiedy można zobaczyć zarówno gniazdowania i wylęgu różnych gatunków.

Znalezienie pakiet Costa Rica Travel może być długi proces, jeśli nie przejść bezpośrednio do stron internetowych, które oferują najlepsze wycieczki Kostaryki.

Wpis zawdzięczamy