Negocjacje z chinskimi przedsiebiorcami

Negocjacje z chinskimi przedsiebiorcami

Havasu Falls Renowacja uprzejmości Matki Natury

Havasu Falls został poddany „renowacji”, że tak powiem, w ciągu ostatnich kilku lat.

W 2008 roku spadki zmieciony przez powódź, która doprowadziła do wielu zmian na raz znanym miejscu. Powódź było katastrofalne w skutkach, choć na szczęście żadnych poważnych urazów lub straty spowodowały.

Niespodzianka! Dwa nowe FallsAfter zamknięcia dziesięć miesięcy do czynienia z następstwa Flood, The Falls ponownie otwarte w ubiegłym roku, zaskakujących gości, którzy byli wcześniej zaznajomieni z okolicy. Zachowując swoje słynne kolory turkusowy, istnieje obecnie pięć spadki w sumie w Havasu Falls, z których dwa pierwsze są nowe, stworzone przez powódź. Do chwili obecnej, upadki są określane w różnorodny jak Nowy Navajo Falls i Rock Falls, nienazwanego Falls lub Emerald Falls. Plemię Havasupai będzie odpowiedzialny za nazwanie nowych upadków na stałe.

Fifty Foot Falls teraz wzrasta do imponujących siedemdziesięciu pięciu stóp, belying swoją wcześniejszą pseudonim. Havasu Falls pozostał, choć jej przepływ został nieznacznie zmieniony. Havasu wali teraz z prawej strony, tuż pod jego poprzedniego wierzchołka. Dalej w dół, Mooney Falls pozostaje najbardziej podobny do swojego wyglądu sprzed 2008 roku, choć pod basen wymagało odbudowy. Największą i najbardziej widoczną zmianą w okolicy jest wymieranie Navajo Falls, objazd w przepływie wody suszone upadków, wypierając znany punkt orientacyjny.

Powodzie – Część HistoryFloods kanionu były zawsze częścią historii kanionu; w 1996 roku badania geologiczne ustalił, że co najmniej czternaście powodzie płynęła przez Havasupai w ciągu ostatnich stu lat, a także zwracając uwagę dowody powodzie wracając od wieków. Z biegiem czasu, potok przesunął teczki skórzane producent się i zmieniła swój bieg, odpowiadając na naturalnych wstrząsów.

Zwiedzający mogą obserwować oznaki zjawisk pierwszej ręki – pralnia łóżka strumienia i składu mineralnego utworzone przez wody obfitują, świadczących o ewolucji przyrody i historii Havasu Falls.

Znaczna część dochodów Hawasupajowie plemienia pochodzi z turystyki w upadków. Po powodzi, plemiennych członkowie pracowali aby przywrócić spada do poprzedniego piękna i podjęcia środków ochronnych, zainstalowanie systemu wczesnego ostrzegania o powodzi i wzmocnienie brzegów strumienia, gdzie jest to konieczne.

Odrodzenie Havasu FallsHowever, zamiast próbować odtworzyć to, co było, lud Havasupai zaakceptowali zmiany w falls, przyjmując, że zmiany w przyrodzie i odtwarza, zmieniających się w czasie. Z perspektywy plemiennej, upadki przeszły pewnego rodzaju oczyszczenia i odrodzenia. Dynamiczne oddziaływanie natury ma być przyjęta, część naszego cyklu.

Sprawiedliwy Roughin ‚To Adventure Company oferuje once-in-a-lifetime doświadczeń dla tych, którzy marzą o Wielki Kanion Backpacking podróży. JRI zapewnia doświadczonego przewodnika i całe jedzenie, przekąski, a bieg profesjonalnym trzeba, czy zdecydować się na obrzeża obręczy lub na wycieczkę pieszą wycieczkę Havasu Falls. Sprawdź naszą witrynę i zarezerwować wycieczkę wcześnie – zapełniają się szybko.

Wpis zawdzięczamy