Nizina Chinska

Nizina Chinska

Łysienie Objawy – czasowe lub stałe Łysienie

Każdy ma około 5 milionów włosów na ciele. Większość z nich znajduje się na głowie. Poszczególne włosy zwykle rosną przez około sześć lat, potem wypadają, a nowe rosną. Dla milionów ludzi, zniszczenie mieszków włosowych pod skórą może hamować wzrost nowych powodując całkowite lub częściowe łysina. utrata włosów może być tymczasowe, lub może być stały, w zależności od przyczyny.

Można zauważyć kilka objawów, które mogą wskazywać na utratę włosów. Może twoje włosy nie są tak grube jak kiedyś. Rozcieńczanie można występującym na całym głowie (a nawet na całym ciele). Jest najczęstszym objawem utraty włosów u kobiet. Albo można zauważyć mnóstwo włosów na ubraniu lub w grzebieniem lub szczotką po uwodzenie. W ciężkich przypadkach mogą wystąpić ciężkie złuszczanie lub kępy włosów może wypaść bez widocznego powodu.

W większości przypadków łysienia jest dziedziczna rodzaj łysienia nazywa łysienie androgenowe. Mężczyźni z tą chorobą zazwyczaj zauważyć włosy na przedniej linii włosów i czoła, a na czubku głowy coraz cieńsze lub znikają całkowicie, ponieważ z wiekiem, w końcu, tylko pozostawiając włosy wokół uszu, boki i tył głowy. Kobiety z tą chorobą mają zazwyczaj stopniowe przerzedzanie całej skórze głowy, a najbardziej na czubku głowy.

Inne przyczyny łysienia często posiadają wyraźny wzór. Na przykład, warunki, takie jak trichotillomania (kompulsywnie ciągnięcie na włosy) wyposażone są w duże obszary łysiejący otoczone obszarami wzrostu włosa, gdzie włosy została wyjęta, a łysienie plackowate, w których układ odpornościowy rzeczywiście atakuje włosów pęcherzyków powoduje oczywiste plamy wypadaniu włosów , Stres i niektóre leki mogą powodować zbyt kępy włosów wypadać w niektórych obszarach.

Zmiany hormonalne też – zwłaszcza kilka miesięcy po porodzie – może powodować nadmierne złuszczanie, pozostawiając objętość włosów cieńsze niż to było w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa, ale nie cieńszy niż to było przed zajściem w ciążę.

Dlaczego wzorzec objawów wypadania włosów jest tak ważny? Może być używany jako przewodnik dla lekarzy, aby dowiedzieć się, czy istnieje przyczyna za wypadanie włosów i jak najlepiej leczyć. Podczas gdy utrata włosów genetyczna nie można wyleczyć, wiele innych dolegliwości, które mogłyby być przyczyną utraty swoją ciężką włosów mogą – i powinny – być! See you lekarza, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, lub nagle bez wyraźnego powodu:

·Nadmierne złuszczanie włosów.

·Ciężkie rozrzedzający w krótkim okresie czasu.

·Kępy włosów wypadnięciem.

Chory i zmęczony, nie Korzystając z witryn? Start Your Own Adsense Website Builder Network dziś eWebCreator.com. Pobierz nasz DARMOWY Secrets WWW E-kurs tutaj.

Wpis zawdzięczamy