Podroz do Azji Poludniowo-Wschodniej liniami Bangkok Airways

Podroz do Azji Poludniowo-Wschodniej liniami Bangkok Airways

Podróż do Azji Południowo-Wschodniej przez Bangkok Airways

Ludzie rezerwacja międzynarodowe bilety lotnicze do Azji Południowo-Wschodniej mogą wybierać spośród wielu nośników, które zapewniają regularne loty w tym regionie. Kilka przewoźnicy działają w tej części świata, łączącej najważniejsze hot spoty dla biznesu i rozrywki podróży.http://www.janpolbis.pl Ulotki mogą wybierać spośród tanich linii lotniczych, jak i tanich przewoźników zgodnie z ich wymaganiami podróży. Spośród nich linia lotnicza, która oferuje loty w tym regionie jest Bangkok Airways. Ten regionalny przewoźnik ma swoją bazę w dzielnicy Chatuchak w Bangkoku w Tajlandii. Działających głównie z jego głównym węzłem na lotniska Suvarnabhumi, że oferuje regularne połączenia do Kambodży, Hongkongu, Chinach, Laosie, Birmie, Malediwy, Singapurze i Indiach.

O Carrier

Ta regionalna linia lotnicza wykonuje swoje usługi z flotą ponad 20 samolotów o średnim wieku prawie 8,2 lat. Składa się on z 10 modeli Airbus A319, A320 i siedem osiem ATR 72-500s. Główne miejsca przylotu tego przewoźnika są głównie do celów turystycznych w okolicach Tajlandii. Różnych samolotach ozdobione są atrakcyjne barwach w zależności od lokalizacji świadczą swoje usługi.

A319

Airbus A319 specjalnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania tych linii lotniczych, które zwykle wyglądają w obsłudze małych odrzutowców, utrzymując wydajność i usług dużych modeli nienaruszone. O przybliżonym pomieścić 130 ulotek, jest jednym z tych, które łączą w sobie komfort podróżowania z elastycznego układ siedzenia. To ma zasięg prawie 3740 mil morskich oraz nową wersję tego modelu prawie 156 pasażerów – bardzo oczekiwany alternatywny model A319. Kabina zalicza się do nich z szerokim kadłubie w kategorii wąskokadłubowych. Pozwala to zarówno pasażerów i personelu pokładowego, aby przejść wewnątrz kabiny wygodnie. Nie tylko to, szerokość kabiny A319 jest traktowane jako punkt odniesienia wśród swoich rówieśników.

A320 – najpopularniejszy model francuskiego producenta Airbusa

Model A320 plasuje się wśród najlepszych i najbardziej sprzedawany model w swojej kategorii, który jest uważany za założyciela członkiem tej rodziny. To nadal być najlepszym rozwiązaniem na krótkich i czytaj więcej na naszej stronie średnich dystansach, głównie w pracy przez tanich przewoźników. W konfiguracji podwójnej klasy zdolności pasażer może wynosić nawet 150; Jednak jednej odmiany klasa może posiadać maksymalnie 180 ulotek. To znalazła szerokie zastosowanie w całej linii lotniczych z sześciu kontynentów. Zostało ono wykonane z materiałów kompozytowych, które zmniejszają swoją masę o znacznym marginesem. Zmieniony struktura skrzydło, które jest bardziej efektywne o 20 procent w porównaniu do poprzednich projektów została zaimplementowana.

ATR 72-500

ATR 72-500 jest popularny model włosko-francuskiej firmy z niezawodności wysłania prawie 99 proc. To szczyci się 568F śmigła sześciu noży z pełną kontrolą elektroniczną. Mając prawie 70 miejsc siedzących i mnóstwo przestrzeni ładunkowej, jest to jeden z tych samolotów, które jest ulubionym wyborem dla tanich linii lotniczych. Modele te obsługiwane przez Bangkok Airways spełnienia wymagań pasażerów, ponieważ dostarczają one wygodne doświadczenie latania dla swoich wyjazdów krótkiego i średniego zasięgu. Ponadto, modele pozwalają przewoźnik w celu zmniejszenia ich kosztów latania, a tym samym poprawić swoją działalność.

Jak zdobyć bilety lotnicze międzynarodowe w najlepszej cenie? Podczas podróży przez Bombaj Bangkok Loty lub jakiegokolwiek innego międzynarodowego czeku docelowego z portalu podróży jak Yatra.com dostać bilet w najlepszej cenie.

Wpis zawdzięczamy