Gospodarka w Chinach

Dlaczego gospodarka amerykańska Łacińskiej tak silny

Po pełne skutki kryzysu kredytowego w 2008 roku zaczęły przenikać do rynków finansowych widzieliśmy załamaniu typu, który nie widział od czasu depresji na początku 1930 roku. Linie kredytowe zabrakło, banki walczą o przetrwanie, konsumenci nie mieli dostępu do kredytów oraz firmy traciły pracowników jako sposób redukcji kosztów, ale to również zmniejszenie ich wydajności i zysków.

Wielu uważa, że ​​był to początek końca dla gospodarki światowej, ale odradzająca Ameryka Łacińska z pewnością skłoniło wielu ludzi spojrzeć na tym obszarze świata w zupełnie innym świetle.

Gospodarka amerykańska Łacińskiej

Chociaż lubi Brazylii, Argentynie, Meksyku i wielu innych krajach i na całym Ameryce Łacińskiej były w niebezpieczeństwie kryzysu finansowego z powrotem w 1990, to odrodzenie został poproszony przez brazylijskiej gospodarce, która jest zdecydowanie i najbardziej wpływowych w regionie. Kraj został zmuszony do podjęcia wielomiliardowe dolara pakiet pomocowy z MFW i zaskakująco kraj zapłacił tę powrotem dwa lata przed jego terminem. To był ogromny piór w czapce z brazylijskiego rządu i skłoniła wielu zagranicznych firm, aby skupić się na tym regionie.

Chociaż lubi Meksyku będzie zobaczyć ich gospodarczego spadek wzrostu od około 4% do 3,3% do roku 2013, z Brazylią rejestracji wzrost przekraczający 3,5%, dane te są bardzo atrakcyjne w porównaniu z takimi Europie, gdzie w wielu krajach wciąż walczą recesji , Doprowadziło to do wielu nowych czynników pełzania do równania z odniesieniu do życia w Ameryce Łacińskiej i wielu emigrantów są teraz patrząc w regionie.

Bezrobocie

Bezrobocie w wielu częściach Ameryki Łacińskiej jest teraz w kierunku rekordowo niskim poziomie, istnieje obecnie perspektywy na przyszłość i międzynarodowe firmy inwestują setki milionów dolarów w tym regionie. Historycznie postrzegane jako coś w rodzaju „Sweatshop” regionu, widzimy teraz wprowadzenie nowych technologii, farmaceutycznego oraz szereg innych firm w czołówce handlu.

Pod wieloma względami jest to zasoby naturalne area, takich jak ropa i gaz, minerały, itp, które wywołały ten rosnące inwestycje w regionie, a to jest coś, co powinno trwać przez jakiś czas. Rząd na całym obszarze mają na całej udało bezrobocia i gospodarki niemal do perfekcji, mają wydłużony przyjazną dłoń do innych krajów poszukujących partnerów handlowych i organizacji handlowej dla regionu jest obecnie rezydentem w tablicy światowych imprez handlowych.

Standard życia

Jeśli spojrzeć wstecz 20 lub 30 lat temu widać, że standard życia dla wielu ludzi w całej Ameryce Łacińskiej było diaboliczne do powiedzenia najmniej. Choć nadal istnieją miliony milionów ludzi żyjących w ubóstwie na całym pokroju Brazylii, Meksyku, etc nie ma wątpliwości, że miliony ludzi zostały również wyciągnięta z pułapki ubóstwa w ciągu ostatnich kilku lat. Perspektywy zatrudnienia krajowego nigdy nie były lepsze, standardów życia zaczynają poruszać wyższe poprzek-the-board i dochód do dyspozycji jest na poziomie, który niewiele osób może nawet nie śnił jakiś czas temu.

Znaczna część tej turnaround został poproszony przez Overseas Investment z wielu emigrantów, którzy chcą otworzyć nowe firmy i rozszerzenie dotychczasowej działalności w tym regionie. hotspoty Property pojawiły się m.in. w Brazylii, Meksyku, Kolumbii, etc i może dobrze zrobić swoją pracę domową, aby znaleźć najlepszy stosunek jakości do ceny i najbardziej atrakcyjnych właściwości.

Rządy na całym regionie wciąż mają wiele do zrobienia, jeśli chodzi o ubóstwo, system opieki społecznej wciąż wymaga pracy, gospodarka wciąż musi pielęgnować i potrzeb walutowych monitorowane, ale są to czynniki, które zostały wzięte pod uwagę w ostatnich latach. Choć nic nie jest idealne, stojąca Ameryki Łacińskiej w tym momencie w czasie, nigdy nie było lepiej.

Wniosek

Wielu ludzi dzwoni Ameryce Łacińskiej nowej Europy z powodu rozwijającej się gospodarce oraz fakt, że coraz więcej emigrantów niż kiedykolwiek teraz przeniósł się do Brazylii, przeniósł się do Meksyku i innych popularnych hotspotów. Kiedy zrobić krok do tyłu i spojrzeć na sytuację, nie jest zaskoczeniem, aby zobaczyć większe zainteresowanie ze strony społeczności mieszkających i zbyt wielu ludzi w życiu regionu nigdy nie było lepiej.

Kiedy również rozważyć perspektywy na przyszłość są jeszcze jasne, choć chmura Europejskiej niepewności gospodarczej wciąż unosi się nad gospodarką światową, znacząca inwestycja za granicą powinny być kontynuowane w dającej się przewidzieć przyszłości.

Sprawdź na stronie internetowej Gringos.com o poradę i pomoc w przeprowadzce do Ameryki Łacińskiej, kosztów utrzymania pytania oraz informacje na temat standardu życia.

Wpis zawdzięczamy