Jak tanio zwiedzac Chiny

Największy Canyon Tour Ameryki Pociągiem

Dla prawdziwego Zachodniej doświadczenia i wyjątkowy sposób, aby odwiedzić Ameryki Grand Canyon, podróżni powinni wsiąść do Grand Canyon Railway na ekscytującą wycieczkę do największego kanionu narodu i zrobić krok do tyłu w czasie, gdy szyny były grand sposób podróżowania.

Wykorzystując starych lokomotyw GCR trwa tysiące turystów każdego roku z Williams, Arizona w Ameryce najwspanialszych kaniony.

Silniki i samochody wszystkie zostały pieczołowicie odrestaurowane i prawdziwy „cofnąć się w czasie” atmosferę dla turystów, którzy mogą wystąpić staroświecki napad na pociąg, a także rozrywkowych spacerujących muzyków.

Oryginalne linii kolejowych został zbudowany w 1901 roku i zapewnia podróżującym 130 mil podróż w obie strony trasę z pięciu poziomów lub klas Service – trener, po pierwsze, Dome, luksusowe salonowych i luksusu kopułowych z cenami od 68 $ – 179 $ za osobę.

Tych w klasie trener będzie cieszyć jazdy w autokarach bolid ery z siedzenia na ławce w stylu klasycznych klimatyzowanych 1950 samochodów posiadających duże okna.

Pierwsza klasa zapewnia nadmiernej wielkości rozkładane fotele, ogromne okna i porcji owoców, ciasta, kawę i sok.

Jazda w klasie kopuły pozwala samotnie mieć widoki wewnątrz samochodów zabytkowych oszkloną stream-liniowej wraz z przekąsek i wina musującego.

W salonie luksusowych znajdziesz komfort salon stylu, prywatny bar gotówce i tylny dostęp do platformy. The Parlor ma pluszowe siedzenia, duże okna, przekąski i wino musujące.

Nowy poziom usług jest luksusowy kopuła, która łączy widoki w kopule obserwacyjnej i bogactwo klasy salonu.

Przed i po zapraszamy na naszą stronę internetową wycieczkę, goście mają również możliwość pozostania w 3-diamentowej Grand Canyon Railway Hotel, który przypomina stuletniej zajezdni kolejowej, która mieściła się oryginalny hotel.

Oprócz kilku gatunków pokojach goście znajdą liczne udogodnienia i kuchnię.

Duża Grand Canyon Railway RV Park jest także część majątku kolejowego i obejmuje 8 „Buddy” witryn, 51 powrotem w witrynach, 65 miejsc pull-Through, kompletne usługi z pralni, sklep spożywczy, ośrodek dla zwierząt domowych, plac zabaw, boiska sportowe , bezprzewodowy dostęp do internetu oraz transfer do zajezdni.

Odwiedzający znajdą pawilon piknikowy szlak fitness, kawiarnię upominkami, depot upominkami, basen, salę fitness i Dzikiego Zachodu show.

Istnieje kilka pakietów podróżniczych do obręczy, a niektóre mogą być dostosowane do włączenia dniową wycieczkę wewnątrzpartyjnej Kanion rzeki pływający i drive-through parku przyrody.

Dla prawdziwego podniecenia dokonać następna przygoda wycieczkę pociągiem.

Wpis zawdzięczamy