Mieszkancy Chin

Czy Budget Airlines Bezpieczne Wspólne błędnych założeniach Wykonane w sprawie budżetu Airlines

Wiele założenia przynieść nam jasno misjudge ludzi. To samo dzieje się z liniami lotniczymi, specjalnie z tanich linii lotniczych. Jeśli trzymać się na czytaniu, wezmę kilka mitów z umysłu, a nawet przekonać, że tanie linie lotnicze bezpieczeństwa może być wyższa niż standardowych nośników, a nawet poprawić ogólną jakość lotów.www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php

Dobrze. Wygląda jak trudnym artykule, ale to naprawdę będzie łatwo przekształcić się w przekonujący tekst. Jako punkt wyjścia, dlaczego nie można śledzić mnie w krótkim przeglądzie historycznym? Krótki? Tak! Wystarczy jedno zdanie. podróże lotnicze zostało monopol do późnych latach 80-tych. To wystarczy dla każdego inteligentny człowiek, aby zrozumieć, dlaczego przemysł tanich przewoźników odniosła sukces i dlaczego duże linie lotnicze mają zbyt drogich cen zrobić dokładnie to samo, co jest przenieść cię z punktu A do punktu B. prostu Pochodzą czas, w którym podróż była towarem luksusowym i monopolu, aby mogli naładować cenę chcieli ich podróży.

To ściąga nieco punkt o różnicy w cenie i zakłada, że ​​nie chodzi o bezpieczeństwo obniżka ceny. W każdym razie, jesteśmy przyzwyczajeni, aby zobaczyć straszne różnice w cenach. W Europie, podróż z Barcelony do Wenecji może kosztować więcej niż 200 euro ze standardowym lotniczym iz jakiegoś specjalnej promocji, Ryanair, jeden dla przykładu, można tam dostać za 0,02 euro, przy czym wszystkie podatki i opłaty wliczone w cenę. Jaki jest sens? Cóż, niskie taryfy lotnicze odgrywają w dziedzinie niewielu bardzo zredukowanych miejsc. Oznacza to, że prawdopodobnie istnieje tylko pięć z tych zredukowanych miejsc w samolocie. Kolejne 5 to 10 euro, a drugi obok 5 to 25 euro, druga następne 5 to 50 euro, i tak dalej. W końcu jedynymi, które mają korzyści z tanich linii lotniczych są inteligentne pasażerów, te, które planować i są elastyczne z datami.

Falling głębiej kwestii bezpieczeństwa tanich linii lotniczych, chciałbym mówić o jakieś dane. I to nie znaczy, będę rozdawać numery, ponieważ numery są bardzo dobrym sposobem, aby zmylić ludzi i nie jest to moim celem. Ja po prostu powiedzieć, że większość tanich linii lotniczych w Europie posiada najmłodszą flotę niż przeciętnie głównych przewoźników. Czemu? Łatwo. Są rozwijająca się branża w dużej ekspansji i umieścić ogromne rozkazy Boeing i Airbus. procedur bezpieczeństwa w tym samym czasie są dokładnie takie same wymagane dla innych linii lotniczych, jak to jest głównym organizmem, który kontroluje, że procedury bezpieczeństwa są spełnione.

Gdzie jest duża różnica? Cóż, patrząc na linie daje powodu, zobaczysz, że bardziej efektywnie powiedzieć pracę. To dobra promocja i pewnie prawda, ale daleki od rzeczywistego czynnika. Wystarczy, że mają mniej ludzi. Oni nie mają Osobiste gruntów, zatrudnić liczniki, gdzie można sprawdzić w czasie lotu, są czasami prawie niemożliwe do zlokalizowania przez telefon, gdy są potrzebne. Przeznaczenie w różnych lotów w przypadku odwołania lub jakiejkolwiek pomocy jeśli lot zostanie opóźniony jest zwykle bardzo średnie. Czy to znaczy, że nie są bezpieczne? Cóż, to po prostu oznacza, że ​​jeśli książka za 0.02 euro nie można oczekiwać, aby otrzymywać obsługi klienta można oczekiwać z lotem 200 euro. Jednak, zamiast tego, jakość na płyty może być nieco większa, tak jak to ma miejsce na przykład na nogi dla niektórych firm. Po tym wszystkim, personel lotniczy jest też lepiej płatnej i tak dalej zachęcać, aby zapewnić dobrą obsługę.

Jeśli chcesz uzyskać pomoc w wyborze swoje loty dostaniesz go w planowaniu podróży Pomocy

Jeśli spojrzeć na 80-90% najlepszych hoteli na miejsce, na pewno znajdziesz ofertę w podróżować bezpłatnie Certyfikatów

Dani Alonso

Wpis zawdzięczamy http://www.euroimpex.pl/oferta/wydruk-podazajacy-poufny/index.html