Nizina Mandzurska

Nizina Mandzurska

Znalezienie szczęście po opuszczeniu toksycznym związku

Pozostawiając nadużycie stosunku jest trudne, ale będąc sam może czuć się gorzej. Wszyscy twoi przyjaciele są szczęśliwym małżeństwem wciąż szczęśliwie żonaty, a tu nagle singiel. To ogromny korekta. Nawet jeśli wcześniej triumfował wysiadając złej sytuacji jest często bazowy poczucie porażki. Jest ogromna presja, by być parą w tym społeczeństwie.

Kiedy miałem jedno, najgorsze nie była samotność. To właśnie z uwagi ludzi, którzy chcieli wiedzieć, kiedy wreszcie będzie „zahaczyć za prawdziwe”, a ostrzeżenia od ciotki, że nie był coraz młodszy. Najgorsze komentarz przyszedł po bym rozbite z człowiekiem, który podważa moje zaufanie, nie odwróciła się, kiedy powiedział on jechał, uderzył mnie tak mocno, moje uszy zadzwonił i rzucił kieliszek wina w twarz. Kolega powiedział mi, że nie mogła trwać bez niego. „Myślisz, że jesteś szczęśliwy, ale możesz być o wiele bardziej zadowoleni z chłopakiem,” powiedziała.

Jest to postawa, która utrzymuje się nawet w 2005 roku, który napędza kobiety aktualne niespełniających mężczyzn i znosić śmieszne zachowanie. To sprawia, że ​​chciałoby się odebrać telefon i zapytać fatalny faceta, czy ma plany w piątek wieczorem, zamiast zmuszony uczestniczyć w kolacji zaludniony samymi roztrzepany par.

Może chcesz spotkać kogoś nowego, ale pomysł celownik sprawia, że ​​jesteś zdenerwowany. Na pewno nie chcesz skończyć z innym sprawcy. Kobiety mają tendencję, aby przyciągnąć ten sam typ osoby znowu i znowu, chyba że podjęcie kroków zrobić inaczej.

To była moja historia, w każdym razie. Po obejrzeniu szereg ludzi, którzy wahała się od bycia obraźliwych emocjonalnie odległy, postanowiłem, że nadszedł czas, aby zatrzymać randki. Chciałbym stać się moim chłopakiem. Zacząłem traktując sobie sposób, w jaki dreamiest człowiekiem w świat. Wyniki były fantastyczne. Dwa miesiące później, zacząłem mój pierwszy zdrowych relacji z człowiekiem. Nigdy nie zakochać się z nim, chociaż, więc zerwała. Wtedy człowiek, który stałby się mój mąż wszedł do obrazu, począwszy od najbardziej satysfakcjonującego związku, jaki kiedykolwiek znane. Co więcej, jest to prosta zależność: no dramat, no niepokój, a nie gry umysłu. Byliśmy szczęśliwym małżeństwem od 12 lat.

Można mieć zdrowe, spełniając relacji miłości też. Ale trzeba najpierw zrobić jakąś wewnętrzną pracę. Oto jak się dzieje:

1. Uwierz, że jesteś do tego zdolny.

Jeśli wszystkie relacje były niezdrowe, nie może uwierzyć, że jesteś zdolny do zdrowej. Być może nawet nie wiedzieć, co związek szczęśliwy i wzajemnie wspierać się. Znajdź pióro i papier w prawo w tej chwili i zapisz cechy Twój idealny mężczyzna będzie posiadać (wskazówka: byłby kochający, uczciwy, wierny, łagodny, i tak dalej). Teraz zapisz, jak czułbyś się w związku z taką osobą (pokojowego, treści, radosne, podniecony, i tak dalej). Zachowaj te listy przy sobie przez cały czas. Zastanów się nad nimi, gdy masz chwilę, być może w damskiej toalecie w pracy. Jest to szczególnie przydatne, aby je czytać – i poczuć emocje one przynoszą up – przez minimum 30 dni. Zrób to jak zasnąć spać w nocy i przed umieścić swoje stopy na podłodze w godzinach porannych. Twoja podświadomość będzie iść do pracy na rysunek człowieka z tych cech do ciebie. To może brzmieć jak hokus-pokus, ale działa.

2. Wiedz, że jesteś skarbem jeszcze odkryte.

Zrób listę swoich własnych doskonałych cech. Przywodzą na myśl każdy ważny komplement jaki kiedykolwiek zdobyć. Uznają, że zasługujesz na zdrowe relacje. Zrozum, że jesteś godny miłości, szacunku, czułości, i co tam jeszcze brakowało – albo niezgodne in– swojej byłej relacji. Wielu z nas zostały podniesione, aby myśleć, że to zarozumiały mieszkać na naszych dobrych cech, ale jeśli nie masz poczucie własnej wartości, to naprawdę nie może przyciągnąć mężczyznę, który da ci miłość, którą zasługują. Jest to konieczne, aby przezwyciężyć własne uczucia nieadekwatności Cię przed datą ponownie lub jesteś zobowiązany skończyć ze swoim ex w innym ciele.

3. Czy wszystkie rzeczy odkładać w czasie, kiedy z panem źle.

Teraz jest czas, aby zrobić wszystko, co ex trzymałem cię z powrotem, czy to oznacza, że ​​idzie do muzeum lub jedzenia w danej restauracji. Być może już marzyli o wakacjach na Malcie, ale ex nalegał na ryby rocznie. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, ołówek w jakimś czasie wakacji i pójść na it– samemu. Po tym, jak zdecydował się zostać moim najlepszym chłopakiem, ja wziąłem się do San Francisco na cztery dni. Zarezerwowałem pokój w BB zamiast hotelu, bo jestem nieśmiały; śniadania komunalnych zmusiła mnie, aby porozmawiać z innymi ludźmi. W rezultacie, poszedłem widokowe z projektantem DANCEWEAR z Republiki Południowej Afryki. I bardzo zadowoleni z kilku posiłki z Londyńczykiem kto by sprzedał swoją firmę do mebli podróż dookoła świata. Kiedy wróciłem do domu, do Nowego Jorku, miałem zupełnie nowej perspektywy. Czułem się stanie, silne i niezależne. Podróżując przez siebie miał wyraźny wpływ na moje późniejsze relacje z mężczyznami; Byłem już gotów podjąć nic innego jak najlepszego leczenia z nich.

4. Zobacz film przez siebie.

Znajomy jest piękny chłopak powiedział mi kiedyś: „Ty nie jesteś osobą dorosłą, dopóki nie widziałem film o sobie.” Po moim ostatnim związku zgniłego, wziąłem się do sekcji „Rain Man”. Tak, kilka mniej oświeconych szarpnięć tak patrzą na mnie z politowaniem, ale mnie to nie obchodziło. Wyszłam z kina wielkie uczucie, nawet jeśli film był przereklamowany. Zacząłem chodzić na wycieczki solowych do kina raz na dwa tygodnie, i to było absolutnie uwolnienie. Nie miałem na kompromis z nikim o tym, co film, który widzisz, a ja naprawdę cieszył własną firmę. Zacząłem czuć, że mogę robić, co chcę.

5. Kup sobie kwiaty.

Raz w tygodniu, wyłowić tani bukiet z sklepikarza narożną. Przestań robić wymówki. Przestań mówić sobie, że nie może sobie na to pozwolić, że należy wydawać pieniędzy na coś praktycznego, i po prostu kupić. Zabierz go do domu i umieścić go w jednym z tych pustych waz masz leżące wokół. Kwiaty będą dopingować Cię za każdym razem, kiedy je zobaczyć. Będą czujesz się kochany.

6. Wyjdź ze swoimi starymi przyjaciółmi.

Nie ma nic zupełnie jak noc z dziewczynami. Jeśli udało się odciąć się od swoich przyjaciół, gdy byłaś z What’s-His-Name, można mieć pewne przepraszając zrobienia. Więc idź do niego i nigdy nie rozwiąże niech człowiek dostać się między ciebie i twoich przyjaciół ponownie. Następnie wyjść i mieć wybuch. Zrób to często! Zasługujesz na to.

7. Poddać się uprzejmie.

Mów do siebie tak jak ukochanym dzieckiem. Nie powie trochę jedną „Jesteś tak głupi” albo „jesteś gruba”, więc przestać mówić takie rzeczy dla siebie. Mów do siebie – i leczyć się – jak doskonały duszy, która rozwija się na co dzień. Dziecko nie przychodzi na świat ze zdolnością do rozmowy, ale uczy się w końcu. Zafunduj sobie coś wspaniałego każdą szansę dostać. To nie musi kosztować. Tracą poczucie winy i zjeść lunch w parku zamiast związania się do swojego biurka. Wybierz się na spacer w godzinach wieczornych i odkryć inną część miasta. Robić rzeczy, które czują się dobrze. Jeśli masz zwyczaj jedzenia na wynos, bo nie podoba „gotować dla jednej,” nadszedł czas, aby zrobić wrażenie na najważniejszą osobę w swoim życiu. Ugotować sobie coś proste i smaczne. Ustaw tabelę (bez stojącego nad kuchenką i jedzenie z garnka) i podawać go na swojej najlepszej porcelany. Ciesz się z jednym szkłem z najbardziej zachwycających wina można sobie pozwolić.

8. Weź klasę lub przyłączyć się do klubu.

Tak, tak, tak, słyszałem o tym wcześniej, ale to naprawdę robi różnicę. Każdy ma szczególne znaczenie, i nadszedł czas, by zbadać twoje. Będziesz rozwijać pewność siebie, poznać nowych ludzi, a co najważniejsze, wyjść z domu w sposób regularny. Kiedy mój przyjaciel Brian dowiedział się, że jego dziewczyna zostali zdradza go przez 15 lat, spakował swoje rzeczy i słuchałem smutnej muzyki przez dwa tygodnie. Potem ruszył dalej. Jego zainteresowania to gotowanie i na zewnątrz, więc wstąpił w klasie gotowania i dołączył klub dla Pieszych. Zaprzyjaźnił się zarówno poprzez działania i zanim długi on zapraszał ich do swojego domu na kolacje. Pewnej nocy, gość przyniósł przyjaciółkę wzdłuż i Joe zakochał się w niej. Pobrali się dwa lata temu.

9. Data ostrożnie.

Po bycia własnym chłopakiem przez jakiś czas, może chcesz mieć związek z mężczyzną ponownie. (A może nie będzie). Kiedy jesteś na randki, należy zadać sobie pytanie, czy ten facet wykazuje żadnej z cech swojego ex-tych. Nadużywających są wyjątkowo czarujący na początku, ale pozostawiają ślady, które wskazują, że nie są dobrym materiałem chłopaka. Obserwuj uważnie. Nigdy nie wymówek dla ubogich zachowanie. Zadaj sobie pytanie, czy facet jest typem człowieka, chcesz swoją córkę do małżeństwa (lub nie masz). Jeśli odpowiedź brzmi nie, dać mu poślizgu. Kontynuuj być swoim własnym chłopakiem, aż prawy człowiek zjawia. W końcu będzie.

Czas, aby rozwinąć miłosną relację z samym sobą, a źli chłopcy kiedyś Znaleziono nieodparta prostu nie spodoba się wam już. Będziesz namagnesowania delikatny, zabawa, stojącymi, wiernym ludziom, a będziesz przyciągać do nich też, dla odmiany. Zanim się zorientujesz, znajdziesz się w relacji ze swoich snów. Zrobiłem to, a więc można.

Wpis zawdzięczamy